Czas tak szybko mija. Niby urlop macierzyński to tylko kilka miesięcy a tyle się ważnych rzeczy dzieje. Na starość człowiek raczej nie liczy lat, nie mówiąc już o dniach, tygodniach czy miesiącach. Zupełnie inaczej jest w przypadku Naszego nowonarodzonego dziecka. Rodzina i przyjaciele z utęsknieniem i ciekawością dopraszają się o nowe zdjęcia. Można je wzbogacić i uatrakcyjnić o kolorowe karty, które dla Was przygotowaliśmy. Możecie też na nich dopisać datę wydarzenia a w przyszłości wydrukować w formie kalendarza i podarować na przykład na 18 urodziny. Z perspektywy czasu zobaczycie jak Wasze dziecko się zmieniało i to jest naprawdę nieprawdopodobne. Dlaczego więc nie postarać się o właściwą oprawę tych małych jubileuszy?Jak wykorzystać karty

  1. Ściągnij załączony na końcu wpisu plik PDF
  2. Wydrukuj na drukarce w dużej rozdzielczości. Ewentualnie możesz zanieść plik do fotografa i wydrukować je na papierze fotograficznym. W ten sposób na pewno uzyskasz lepszą jakość.
  3. Co miesiąc ułóż odpowiednią kartę koło swojego malucha i zrób zdjęcia

Od strony praktycznej warto, żeby wydruk był na grubszym papierze. Wtedy karta będzie wyglądała na bardziej sztywną. Alternatywą może być umieszczenie zdjęcia w ładnej ramce np z jego/jej imieniem lub podklejenie tekturą.

Po obejrzeniu naszych propozycji nie zapomnij zapisać się na nasz newsletter. W ten sposób będziesz na bieżąco ze wszystkimi nowościami na blogu.

Pomysły na zdjęcia dziecka w każdym miesiącu

pomyslynazdjeciadzieci1

pomyslynazdjeciadzieci6pomyslynazdjeciadzieci7pomyslynazdjeciadzieci8pomyslynazdjeciadzieci9pomyslynazdjeciadzieci10pomyslynazdjeciadzieci11pomyslynazdjeciadzieci12pomyslynazdjeciadzieci13pomyslynazdjeciadzieci2pomyslynazdjeciadzieci3pomyslynazdjeciadzieci4pomyslynazdjeciadzieci5

Plik z grafikami do wydrukowania możesz ściągnąć klikając tutaj

Jeżeli skorzystaliście z tego pomysłu na zdjęcia dziecka koniecznie dajcie nam znać jak wyszło.

Zachęcamy do zapisania się na nasz newsletter. Nie wysyłamy żadnego spamu, tylko raz w tygodniu powiadamiamy o nowościach na blogu.

Zapisz się na darmowy Newsletter

Praktyczne pomysły, rady i inspiracje dla rodziców raz w tygodniu prosto na Twoją skrzynkę email.
Email
Imię
Żadnego spamu tylko informacje o nowych wpisach

Darmowy Newsletter

Praktyczne pomysły, rady i inspiracje dla rodziców raz w tygodniu prosto na Twoją skrzynkę email.

Email
Imię
Żadnego spamu tylko informacje o nowych wpisach